Kurs szkoleniowy Work Well-Being Manager: Dla zrównoważonego zarządzania miejscem pracy

News

Korzyści płynące z innowacji w miejscu pracy w zakresie zwiększania produktywności i kreatywności są oczywiste; jednocześnie utrzymanie dobrego samopoczucia pracowników jest ważnym priorytetem w kontekście pracy.

W tym celu partnerstwo WELLy dostarczyło kurs szkoleniowy dla menedżerów ds. dobrego samopoczucia w pracy, aby promować dobre samopoczucie w pracy. Jest to trzeci produkt intelektualny dostarczony w kontekście projektu "WELLy - Wprowadzenie profilu zawodowego menedżera ds. dobrego samopoczucia w pracy w celu zapobiegania i zwalczania stresu związanego z pracą".

O kursie szkoleniowym dla menedżerów ds. dobrego samopoczucia w pracy

WELLy to projekt Erasmus+, który uznaje fizyczne i psychospołeczne skutki, wynikające ze stresującej atmosfery w miejscu pracy. W szczególności partnerstwo strategiczne skupia się na rolach kierowniczych jako ważnych czynnikach redukcji stresu.

Więcej informacji o projekcie WELLy można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej.

W tym kontekście, konsorcjum WELLy opracowało innowacyjny kurs szkoleniowy skierowany do menedżerów, w celu przeszkolenia ich w zakresie zagadnień związanych z dobrym samopoczuciem w miejscu pracy. W kursie zastosowano metodologię mieszaną, która obejmuje szkolenia osobiste i online.

Ponadto, treść jest dostępna w języku angielskim, słoweńskim, włoskim, greckim, portugalskim i hiszpańskim.

Skuteczność kursu szkoleniowego została przetestowana w krajach partnerskich, od października 2021 do lutego 2022. Faza oceny otrzymała pozytywne opinie od uczestników, którzy byli aktywni przez cały proces. Ponadto platforma Athena jest gospodarzem szkolenia WELLy; i jak dotąd komentarze trenerów i uczestników szkoleń z krajów partnerskich są optymistyczne.

Więcej informacji na temat kursu szkoleniowego dla menedżerów ds. dobrego samopoczucia w pracy można znaleźć tutaj.

Po pomyślnym ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają uprawnienia "menedżera ds. dobrego samopoczucia w pracy", które są uznawane w całej Europie.

Niewątpliwie zdrowe środowisko pracy przyczynia się do wydajnej pracy i wzmacnia dynamikę pracowników poprzez inwestowanie w ich zdrowie.