Czas poznać korzyści płynące z tworzenia oprogramowania na zamówienie, aby zrealizować swój pierwszy projekt!

News

Każdy, tak, dobrze przeczytałeś. Każdy człowiek biznesu stara się ciężko przetrwać i zdobyć przewagę konkurencyjną nad innymi. Oczywiście, teraz każda firma jest inna i tak są ich procesy pracy i środowiska, więc wybierając off półki rozwiązań programowych stało się trochę passe'. I powiedz mi jedną rzecz, dlaczego miałbyś wybrać czekoladę lub masło orzechowe, gdy masz prawo do obu. Nie żartuj! Mówię o rozważeniu niestandardowego rozwoju oprogramowania. Będąc jednym z najnowszych trendów, niestandardowy rozwój oprogramowania nie jest już uważany za przemijającą modę.

Gone są dni, kiedy firmy skończyć wybierając rozwiązania cookie-cutter. Obecnie, sytuacja jest całkiem inna. Co więcej, są one bardziej adaptacyjne i chętne do inwestowania czasu, pieniędzy i energii, aby wymyślić lepsze, trwałe i solidne rozwiązania. I biorąc pod uwagę niestandardowy rozwój oprogramowania dla poprawy ich procesów biznesowych, mogą one pokonać strach przed cateringiem do każdego rodzaju potrzeb i wymagań lub żądań.

Poniższy post podkreśla, co to jest rozwój oprogramowania na zamówienie i dlaczego należy rozważyć niezawodną firmę rozwoju oprogramowania na zamówienie od razu, jeśli chcesz wyróżnić się w 2022.

Czym są niestandardowe rozwiązania programowe?

Jak sama nazwa wskazuje, niestandardowe rozwiązanie rozwoju oprogramowania jest, gdy firmy otrzymują dopasowane oprogramowanie na zamówienie prawo do ich potrzeb. Tak, unikalne rozwiązanie, które ma na celu zwiększenie istniejących procesów biznesowych i rozwiązania oprogramowania. W pełni funkcjonalny kawałek, który ma zdolność do przyspieszenia wdrożenia i przyjęcia użytkownika w tym samym czasie. Minęły już czasy, kiedy firmy mogły zarządzać za pomocą rozwiązań programowych z półki.

Wraz ze wzrostem w erze cyfrowej, konkurencja jest bardzo ostra, a off półka oprogramowanie nie wydaje się już wystarczające. Więc to jest jeden z najczęstszych, ale kluczowe powody, dla których firmy rozważają niestandardowy rozwój oprogramowania zamiast rozwiązań z półki. Jednakże, to po prostu nie jest prawdą.

Istnieje kilka innych powodów, jak również. Ale na razie musisz zrozumieć, że rozwój oprogramowania na zamówienie jest procesem, w którym oprogramowanie jest zaprojektowane, opracowane, przetestowane, wdrożone i utrzymywane przez długi czas tylko do wykonywania konkretnych zadań zorientowanych organizacji. Zadania te mogą być zarówno dla organizacji wewnętrznie lub nawet dla użytkowników końcowych, jak również.

Pozwól mi wyjaśnić sytuację, podając przykład. Załóżmy, że jesteś producentem. Teraz, co jest najważniejszą rzeczą, że producent ma do czynienia z czasem i ponownie? To sprzedawcy i dostawcy! Więc myślisz, że oprogramowanie z półki będzie wystarczające dla Twoich potrzeb? Absolutnie nie! Musisz opracować oprogramowanie na zamówienie, które pomaga nie tylko w kontaktach z dostawcami, ale także jaki materiał jest używany do produkcji produktu, ile ilość, itp.

Dalej poniżej, chciałbym rzucić trochę światła na pewne korzyści z rozwoju oprogramowania na zamówienie. Tak, w tej sekcji, będziesz dokładnie wiedzieć, dlaczego firmy muszą rozważyć niestandardowe rozwiązanie oprogramowania zamiast rozwiązań off the shelf. Jedną z oczywistych korzyści z rozwoju oprogramowania na zamówienie jest spełnienie stale zmieniających się wymagań rynku. Oprócz tego, istnieje kilka bardziej onieśmielających zalet niestandardowego oprogramowania lub zatrudniania niestandardowej firmy programistycznej. Zagłębmy się w szczegóły!

Dlaczego jest rozwój oprogramowania na zamówienie lepiej niż off półki rozwiązania oprogramowania?

#1 Opłacalne przedsięwzięcie

Wielu młodych przedsiębiorców ma to błędne przekonanie, że decyduje się na niestandardowy projekt rozwoju oprogramowania oznacza to będzie kosztować rękę i nogę. Kto mówi, że rozwój niestandardowego rozwiązania oznacza, że jesteś zmuszony zapłacić ekstrawagancko. Zobacz, rozwijasz niestandardowy projekt rozwoju oprogramowania; tak, to tylko zwykły projekt, a nie cały biznes, że musisz wydać sowitą cenę, bo inaczej będziesz skazany. Nie upadaj na takie błędne przekonania!

Owszem, tworzysz rozwiązanie na zamówienie, ale nie musi być ono drogie. W rzeczywistości, to jest najlepsza część projektowania oprogramowania na zamówienie. Ponieważ te rodzaje oprogramowania są zaprojektowane zgodnie z wymaganiami Twojej firmy, nie musisz płacić za funkcje, które są nieistotne lub nie są potrzebne. Ogólna cena rozwoju oprogramowania na zamówienie jest całkiem mniej niż zakup oprogramowania z półki. Ponadto, nie ma zakresu dla grzywien regulacyjnych lub kar.

W rzeczywistości, dlaczego nie spróbować zatrudnić offshore firmy rozwoju oprogramowania dla swojego projektu? Robiąc to, będziesz w stanie zaoszczędzić więcej i otrzymać produkty w najmniejszym czasie. Ile dokładnie kosztuje oprogramowanie na zamówienie? Cóż, tego nie da się przewidzieć. Wszystko zależy od Twoich aktualnych potrzeb i wielkości projektu. Jednak jedno jest pewne ogólnie, koszt projektu rozwoju oprogramowania na zamówienie będzie mniejszy niż zakup gotowego istniejącego rozwiązania programowego.

#2 Dostosowane specyficzne do wzmocnienia procesów biznesowych

Ponieważ mówimy o niestandardowym oprogramowaniu, oznacza to, że jest to spersonalizowane oprogramowanie lub oprogramowanie wykonane na zamówienie. Więc kolejny zdumiewające korzyści z rozwoju oprogramowania na zamówienie jest zobowiązany do otrzymania unikalnego rozwiązania, które wyrównuje się bardzo dobrze z procesów biznesowych.

Teraz jednym z powszechnych wyzwań stojących przed właścicielami firm w tych dniach jest to, że ponieważ oprogramowanie z półki lub istniejące oprogramowanie nie może nadążyć z ciągle zmieniającymi się sytuacjami. Są zmuszeni do zmiany swoich strategii biznesowych i procedur tylko do korzystania z oprogramowania.

Zamiast tego, gdy zatrudnić renomowaną firmę rozwoju oprogramowania niestandardowego, co się dzieje, to masz w pełni funkcjonalny spersonalizowane oprogramowanie, które najlepiej pasuje do Twojej organizacji i jest przeznaczony do rozwiązania problemu związanego z działalnością gospodarczą i nic więcej.

#3 Skalowalność

Inną ciekawą korzyścią z rozwoju oprogramowania na zamówienie jest skalowalność. Tak, wyobraź sobie, że dostajesz opłacalność, personalizację i skalowalność wszystko na raz, a to po prostu nie jest to; lista idzie dalej. Skalowalność jest kolejnym czynnikiem, który należy mieć na uwadze, rozważając niestandardowe rozwiązanie oprogramowania dla Twojej firmy.

Jak wspomniano wcześniej, tutaj firmy nie muszą już zmieniać swoich istniejących procedur tylko po to, aby skorzystać z aplikacji. Zamiast tego mogą korzystać z niestandardowego oprogramowania, które może być modyfikowane i skalowane w dowolnym momencie. Czy wiesz, że gotowe oprogramowanie prosi o dodatkowe subskrypcje lub opłaty premium? Jednak z oprogramowaniem niestandardowym, to z pewnością nie jest przypadek.

#4 Obawy o bezpieczeństwo

Innym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o zalety oprogramowania na zamówienie, jest wysokiej klasy bezpieczeństwo. Tak, rozwój oprogramowania na zamówienie sam obejmuje wielkie bezpieczeństwo więc nie fret, ponieważ twój produkt będzie postrzegany jako wykonujący bez żadnych zakłóceń lub problemu.

Spróbuj zatrudnić renomowanego zespołu rozwoju oprogramowania niestandardowego, który oferuje usługi utrzymując najwyższą jakość i wiodących w branży standardów bezpieczeństwa w umyśle. Robiąc to, wszystkie dane i informacje będą przechowywane w bezpiecznych rękach. Widzisz, naruszenia bezpieczeństwa zdarzają się dzień w dzień, więc staje się bardzo ważne, aby wymyślić z niestandardowym oprogramowaniem, które nie tylko daje przewagę konkurencyjną, ale także chroni wszystkie informacje zawarte w niestandardowym oprogramowaniu opracowanym.

#5 Return - na - Inwestycja

Ostatni, ale nie najmniej, nie ma sensu rozwijać niestandardowe oprogramowanie, które nie oferuje odpowiedniego zwrotu z inwestycji. Bez względu na to, jak opłacalne jest budowanie oprogramowania na zamówienie, ale upewnij się, że cokolwiek wymyślisz oferuje odpowiedni zwrot z inwestycji. Teraz, co się dzieje z oprogramowaniem off the shelf? Być może trzeba będzie kupić dodatkowy sprzęt lub opłaty licencyjne, które zdecydowanie zwiększają koszty.

Ci, którzy są gotowi zatrudnić zespół rozwoju zawsze mają przewagę w odniesieniu do ROI w porównaniu do tych, którzy starają się, aby rzeczy działają z istniejących systemów.

Niestandardowe tworzenie oprogramowania Vs off półki rozwiązań programowych - ostateczny wybór powinien być

Czynniki Niestandardowe oprogramowanie Off-The-Shelf
SzybkośćPonieważ jest to unikalne, to zajmuje czas w rozwoju.Ponieważ jest dla mas, jest produkowane w fanatycznym tempie.
CenaWszystko co trzeba to stworzyć ten jeden program i jesteś zrobiony bez dodatkowych kosztów.Chociaż ten jeden jest dość ogólny, to może zająć Ci dodać opłaty licencyjne, dodatkowe sosy dla swojej kanapki subway.
DostosowanieJak sama nazwa wskazuje, można go dostosować od podstaw.Nie, ten jest ogólny i nie może być spersonalizowany.
KonkurencjaOczywiście, jest to jedna z najlepszych broni, jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu.Ponownie jest to dość kiepskie, aby zrobić tylko dlatego, że wszyscy inni robią.
Punkt widzenia programistyProgramiści lubią odgrywać takie trudne role i wymyślać coś unikalnego, solidnego i onieśmielającegoDeweloperzy uważają, że jest to niezwykle monotonne i męczące.

I to już koniec!

Podsumowując, proces tworzenia oprogramowania na zamówienie jest świetny dla potrzeb każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i branży. Minęły już czasy, kiedy takie projekty były uważane za daleko idące z zewnątrz. Obecnie, każdy wydaje się być skacze na bandwagon w kierunku zrównoważonej przyszłości.

Więc to jest to na razie! Mam nadzieję, że podobało Ci się czytanie tego wpisu. W przypadku, jeśli nadal istnieją jakieś wątpliwości lub pytania, nie krępuj się wspomnieć o tym w sekcji komentarzy poniżej.