Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i FasterCapital

News

Institute of Entrepreneurship Development (IED) jest organizacją badawczą, której celem jest promowanie i wspieranie ducha przedsiębiorczości w społecznościach lokalnych i międzynarodowych. Założona w 2005 roku i mająca siedzibę w Grecji, firma pomaga przedsiębiorcom w Europie na wiele sposobów. Jednym z tych sposobów jest pomoc w łączeniu ich z potencjalnymi fundatorami i tu właśnie do gry wchodzi FasterCapital.

FasterCapital to inkubator założony w 2010 roku z siedzibą w Dubaju. Firma pomaga przedsiębiorcom - zwłaszcza tym nietechnicznym - założyć firmę poprzez swój program inkubacji. Udaje im się to poprzez zapewnienie zespołu technicznego, który jest gotowy do obsługi kwestii technicznych i rozwija cały produkt od A do Z. Co więcej, FasterCapital będzie dalej wspierać ich poprzez inwestowanie 50% pieniędzy potrzebnych na rozwój techniczny, stając się tym samym współzałożycielem technicznym i współfinansującym.

IED i FasterCapital będą działać w sposób komplementarny. Będą dążyć do współpracy w zakresie wzmacniania wzajemnej sieci i łączenia się z ludźmi, którzy mogą być zainteresowani ich modelami.

Pan Hesham Zreik, CEO FasterCapital skomentował to partnerstwo: "IED i FasterCapital są teraz partnerami, a to partnerstwo, miejmy nadzieję, będzie owocne dla obu stron i przedsiębiorców na całym świecie."

Dr. Anastasios Vasileiadis, CEO Instytutu Rozwoju Przedsiębiorczości (IED) również skomentował współpracę "IED zawsze poszukuje nowych partnerów, z ogromną wiedzą, którzy mogą pomóc naszej sprawie w promowaniu i wzmacnianiu przedsiębiorczości na całym świecie. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza współpraca z FasterCapital będzie współpracą, która doda wielką wartość do naszej podróży!"

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej ważnej współpracy, można odwiedzić oficjalne strony Instytutu Rozwoju Przedsiębiorczości i FasterCapital. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji na temat naszych innowacyjnych działań, promujących przedsiębiorczość na całym świecie. To jest współpraca, której nie chcesz przegapić!