Centrum Zdrowia w 85-tym TIF: Refleksja nad obecnością EDIH

News

19

września 2021 r. zakończyła się obecność Health Hub na 85. Międzynarodowych Targach w Salonikach (TIF) po dziewięciu owocnych dniach komunikacji i nawiązywania kontaktów na stoiskach Regionu Tesalii i Uniwersytetu Tesalskiego. Stoisko Health Hub na 85-tych targach TIF.

Patrząc wstecz na te dni, 85. Międzynarodowe Targi w Salonikach okazały się znaczącym sukcesem. Wynik ten zawdzięczamy przede wszystkim profesjonalizmowi organizatorów oraz staranności, jaką wykazali się uczestnicy TIF i wystawcy w dążeniu do wspólnego celu, jakim była bezpieczna wystawa.

TIF pokazały światu, że nawet w czasach kryzysu można organizować wydarzenia o takiej skali, wyznaczając organizacyjną poprzeczkę dla podobnych imprez w Europie. Grecja, dając dobry przykład, wysłała światu głośny sygnał dotyczący jej przyszłości gospodarczej i technologicznej w kluczowych sektorach, takich jak zdrowie.

Obecność Health Hub w 85. edycji TIF

Z Panem Margaritisem Schinasem, Wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej, Panem Kostasem Agorastosem, Gubernatorem Regionu Tesalii oraz Panem Charalambosem Billinisem, Prorektorem Uniwersytetu Tesalii

Celem 85. TIF jest przybliżenie obywatelom nowych usług i technologii cyfrowych, innowacji i produkcji greckiej, kandydat European Digital Innovation Hub (EDIH) Health Hub odpowiedział na wezwanie do bardziej cyfrowej przyszłości, zaznaczając swoją obecność na wystawie

.

W szczególności, odwiedzający TIF mogli znaleźć Health Hub na stoiskach swoich cennych partnerów, Regionu Tesalii i Uniwersytetu Tesalii. Nasz zespół poinformował publiczność o partnerstwie Health Hub i jego ważnym zadaniu digitalizacji greckiego sektora zdrowia i przemysłu farmaceutycznego.

Z panem Kostasem Agorastosem, gubernatorem regionu Tesalii, panem Charalambosem Billinisem, prorektorem Uniwersytetu Tesalii, i panią Marią Pournari, koordynatorem zarządzającym Health HubZ panem Thanosem Plevrisem, ministrem zdrowia, panem Charalambosem Billinisem, prorektorem Uniwersytetu Tesalii, i panią Marią Pournari, koordynatorem zarządzającym Health

HubZainteresowanie Health Hub było widoczne na całej wystawie. Przyciągnęło ono uwagę wielu znaczących greckich polityków, którzy wyrazili swój podziw i szczere zainteresowanie projektem.

Z panią Niki Kerameus, Minister Edukacji i Spraw Religijnych i pan Charalambos Billinis, Prorektor Uniwersytetu ThessalyWśród

tych, którzy odwiedzili stoiska Health Hub i dowiedzieli się więcej o jego pracy i przyszłych celach były:

 • Jego Ekscelencja Margaritis Schinas, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej;
 • Pan Thanos Plevris, Minister Zdrowia;
 • Niki Kerameus, minister edukacji i spraw religijnych;
 • pan Kostas Agorastos, gubernator regionu Tesalii;
 • pan Apostolos Tzitzikostas, gubernator regionalny Macedonii Środkowej;
 • Grigoris Vlahakis, dyrektor Szpitala Ogólnego w Larissie.
Z Panem Apostolosem Tzitzikostasem, Gubernatorem Regionu Macedonii Środkowej, Panem Kostasem Agorastosem, Gubernatorem Regionu Tesalii, Panem Charalambosem Billinisem, Prorektorem Uniwersytetu Tesalii oraz Panią Marią Pournari, Koordynatorem Zarządzającym Health HubZ Panem Grigorisem Vlachakisem, Dyrektorem Szpitala Ogólnego w Larissie, Panem Charalambosem Billinisem, Prorektorem Uniwersytetu Tesalii oraz Panią Marią Pournari, Koordynatorem Zarządzającym Health Hub.

Rola Health Hub

Health Hub będzie odgrywał znaczącą rolę w cyfrowej transformacji greckiego sektora opieki zdrowotnej i przemysłu farmaceutycznego w nadchodzących latach. EDIH chce doprowadzić do rewolucji w branży wykorzystując możliwości dostarczane przez sztuczną inteligencję (AI) w celu poprawy usług zdrowotnych świadczonych obywatelom Europy.

Health Hub przyczyni się do:

 • Optymalizacji leczenia i hospitalizacji pacjentów
 • Inteligentnych systemów wspomagania decyzji klinicznych
 • Poprawy jakości wyników analizy informacji medycznych (prognozy i diagnozy)
 • Wzrostu wydajności pracy personelu medycznego
 • Obniżenie kosztów operacyjnych systemów opieki zdrowotnej.

Działania Health Hub na przyszłość

Ostatecznym celem Health Hub jest stanie się punktem kompleksowej obsługi, który świadczy usługi w zakresie transformacji cyfrowej dla MŚP i administracji publicznej w sektorze zdrowia i farmacji, jednocześnie wspierając je w zwiększaniu zasięgu, precyzji, zdolności innowacyjnych i wysiłków związanych z tworzeniem sieci.

Charalambos Billinis, prorektor Uniwersytetu Thessaly oraz Alexandra Kyritsaka, dyrektor ds. planowania i rozwoju Instytutu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Uczestnictwo Health Hub w 85. edycji TIF ma na celu wsparcie ogólnych wysiłków Health Hub, aby zebrać odpowiednich ludzi i organizacje w celu stworzenia silnego partnerstwa

.

Jeśli również podzielasz wizję Health Hub i szukasz możliwości współpracy w dziedzinie zdrowia dzięki sztucznej inteligencji, odwiedź oficjalną stronę internetową i skontaktuj się z naszym zespołem profesjonalistów.